Przejdź do treści
Widok DPS

Gdansk

BIP DPS Polanki

Życzenia Szczęśliwego Nowego Roku
separator

ŚWIĄTECZNE PODZIĘKOWANIA


Chcielibyśmy jeszcze raz podziękować darczyńcom, sponsorom, wolontariuszom, naszym przyjaciołom oraz wszystkim dzięki którym te wyrazy sympatii i wsparcia dotarły do naszego domu. Dziękujemy bibliotece Babie Lato, firmie PKS-Oliwa, Szkole Podstawowej nr 1 w Gdańsku, firmie LPP S.A., Hurtowni Warzyw i Owoców Jurasz, salonowi samochodowemu Toyota Carter, Przedszkolu nr 80, Regionalnemu Centrum Wolontariatu w Gdańsku, Sequra Trading, Niepublicznej Szkole Podstawowej Te Vizja, Szkole Podstawowej nr 35, Liceum Ogólnokształcącemu nr 10, drużynie harcerskiej z Zespołu Szkół Specjalnych nr 2 w Gdańsk oraz wszystkim bezimiennym osobom, które brały udział w tej akcji. Nie sposób wyrazić wdzięczności za wszystkie paczki, podarunki i życzenia, które do nas dotarły - jeszcze raz DZIĘKUJEMY!


< >

Zapraszamy do fotorelacji.

separator
Życzenia Pogodnych i Radosnych Świąt
separator

FINAŁ AKCJI ŚWIĘTY MIKOŁAJ DLA SENIORA


Finał akcji Święty Mikołaj dla Seniora, 07.12.2021 r.


7 grudnia odbył się w naszym domu długo oczekiwany finał akcji Święty Mikołaj dla Seniora. Radość była tym większa, iż wielu mieszkańców nie wierzyło, że prośby zawarte w listach mogą zostać spełnione. W finale uczestniczyła również pani Malwina, przedstawicielka fundacji Święty Mikołaj dla Seniora. Świąteczny i radosny nastrój udzielił się wszystkim obecnym, łzy wzruszenia i niedowierzania malowały się na twarzach mieszkańców podczas całego spotkania.
Jeszcze raz ogromne i gorące podziękowania dla wszystkich organizatorów oraz Mikołajów biorących udział w tej wspaniałej akcji!

Zapraszamy do galerii zdjęciowej.


separator

MIKOŁAJ NA POLANKACH


6 grudnia 2021 roku Święty Mikołaj jak zwykle niespodziewanie odwiedził nasz dom. Jego przybycie sprawiło dużo radości i wywołało uśmiech na twarzach mieszkańców i klubowiczów. Odwiedziny św.Mikołaja zbiegły się w czasie z wizytą zaprzyjaźnionych darczyńców, którzy dostarczyli prezenty oraz kartki świąteczne dla ch podopiecznych. Byli to przedstawiciele PKS-Oliwa, Biblioteki Wojewódzkiej oraz Przedszkola nr 80 w Gdańsku. Dziękujemy bardzo za pamięć i oczywiście specjalne podziękowania dla pana Jacka Mazura za zorganizowanie wizyty św.Mikolaja.


Mikołaj na Polankach, 06.12.2021 r.Mikołaj na Polankach, 06.12.2021 r.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!

separator

KONCERT AKADEMII MUZYCZNEJ


Już po raz drugi gościliśmy młodych artystów z Akademii Muzycznej w Gdańsku. Tym razem usłyszeliśmy gitarzystę i skrzypaczkę grających na swoich instrumentach bez akompaniamentu czyli solo, a na zakończenie w naszych murach zabrzmiał kwartet smyczkowy. Mogliśmy podziwiać utwory J.S. Bacha, N. Paganiniego oraz J. Haydna. Dziękujemy za możliwość wysłuchania tych utworów na żywo na tak wysokim poziomie. Wykonawcy natomiast nie kryli zadowolenia, że mogli ogrywać swoje produkcje przed zbliżającymi się egzaminami i konkursami.


< >

Zapraszamy do fotorelacji.


separator

SZKOLENIE NASZYCH PRACOWNIKÓW


19 listopada odbyło się szkolenie naszych pracowników. W obecnych czasach, podczas ciągle zmieniających się okoliczności naszej pracy podnoszenie kwalifikacji jest warunkiem koniecznym do sprostania nowym wymaganiom. Tematy wykładów były bardzo interesujące - sposoby radzenia sobie z lękiem wynikającym z izolacji chorobowej oraz komunikacja z trudnymi mieszkańcami. Warsztaty zakończyło się pytaniami do wykładowcy w sprawach związanych bezpośrednio z naszą pracą, m.in. z rozwiązywaniem trudnych sytuacji.
Zapraszamy do galerii zdjęciowej.


Szkolenie naszych pracowników, 19.11.2021 r.


separator

HYMN POLSKI w Naszym Domu


W środę 10.11.2021 roku, w przeddzień Narodowego Święta Niepodległości o symbolicznej godz. 11:11 mieszkańcy naszego domu wspólnie odśpiewali Mazurka Dąbrowskiego. Pani Dyrektor przypomniała naszym podopiecznym o genezie i znaczeniu dla wszystkich Polaków daty 11 listopada. Akcja Niepodległa Do Hymnu objęła w tym roku wiele oficjalnych uroczystości państwowych jak i niewielkich wydarzeń lokalnych w kraju i zagranicą.


Hymn Polski w Naszym Domu, 10.11.2021 r.Hymn Polski w Naszym Domu, 10.11.2021 r.

Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tym wydarzeniu. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

separator

MUZYKA ŁĄCZY POKOLENIA


Muzyka Łączy Pokolenia, 28.10.2021 r.

W czwartek 28 października 2021 roku dzięki uprzejmości Akademii Muzycznej w Gdańsku rozpoczęliśmy, a właściwie reaktywowaliśmy cykl koncertów młodych studentów z gdańskiej uczelni. Nasze spotkania będą się odbywać w ostatni czwartek każdego miesiąca o godzinie 11:00, a tytuł tego cyklu brzmi MUZYKA ŁĄCZY POKOLENIA.
Cieszymy się bardzo, ponieważ muzyka na żywo i do tego na tak wysokim poziomie jest dla wszystkich wyjątkowym przeżyciem.
Jako pierwsi odwiedzili nas studenci grający na akordeonach. Trójka młodych artystów przedstawiło nam zróżnicowany, ale również wymagający program. Usłyszeliśmy m.in. utwory J.S.Bacha, Jean-Philippe Rameau oraz C.Francka. Dziękujemy za wspaniały koncert i czekamy na następne.
Zapraszamy do fotorelacji.


separator

MUSICAL CO TY POWIESZ W TEATRZE SZEKSPIROWSKIM


27 października 2021 r. nasi klubowicze oraz podopieczni obejrzeli barwną sztukę, której akcja rozgrywała się w bajkowej krainie Gloriilandii. Musical skierowany do przedstawicieli różnych pokoleń zachwycił barwnymi strojami i niesamowitą akrobatyką wykonawców. Skłonił także do refleksji o tym co jest w życiu najważniejsze.

Musical

Obejrzany musical na długo pozostanie w naszej pamięci.

separator

LISTY Z PRZEDSZKOLA NR 80


Z okazji zbliżającego się Dnia Seniora spotkała nas miła niespodzianka. Przedszkole nr 80 w Gdańsku dosłownie zasypało nas listami od swoich podopiecznych. Życzenia zdrowia, pogody ducha, radości i optymizmu życiowego trafiły do wszystkich naszych mieszkańców.


< >

Dziękujemy bardzo! Zapraszamy do galerii.


separator

WIZYTA W GRODZISKU


9 września 2021 r. uczestnicy Klubu Samopomocy odwiedzili miasto Sopot, a w nim skansen archeologiczny Grodzisko. Na początek trzeba było pokonać strome podejście na szczyt wzgórza, gdzie zrekonstruowano fragment wczesnośredniowiecznej osady obronnej. Przy płonącym ognisku seniorzy wysłuchali opowieści przewodnika o dawnych czasach, funkcjonowaniu grodu, zwyczajach i obrzędach. Była też możliwość wejścia do chat i obejrzenia eksponatów: naczyń, narzędzi, przedmiotów codziennego użytku, fragmentów uzbrojenia oraz czasowej wystawy prac.


Wizyta w Grodzisku, 09.09.2021 r.Wizyta w Grodzisku, 09.09.2021 r.

To był piękny spacer. Zapraszamy do obejrzenia zdjęc.

separator

Kolbudy Senior Challange II edycja, 25.08.2021


Kolbudy Senior Challange II edycja, 25.08.2021 r.

To był niby zwykły wyjazd jakich wcześniej było wiele, ale jednak wzbudził wiele emocji wśród uczestników Klubu Samopomocy. Stało się to za sprawą zaproszenia na zawody sportowo-rekreacyjne w Kolbudach. To druga edycja tej imprezy, w której wcześniej nie braliśmy udziału, stąd było tak wiele obaw i dyskusji czy damy radę. Jeszcze przed wyjazdem, aby zwiększyć szanse na nasze zwycięstwo, omówiliśmy wszystkie konkurencje, kupiliśmy jednakowe koszulki dla całej drużyny. W trakcie podróży pan Marek klubowicz z ogromnym entuzjazmem wpierał na duchu innych uczestników grupy. Kolbudy przywitały wszystkich pięknym słońcem.
Łącznie w senioriadzie udział wzięło 9 drużyn. Byli to przedstawiciele dziennych domów pomocy, klubów seniora z Kolbud, Przywidza, Lisewca, Bąkowa, Sopotu oraz Gdańska.
Na początku imprezy wójt Gminy Kolbudy pani Anita Richert-Kaźmierska powitała serdecznie wszystkich uczestników i kibiców. Życzyła również wspaniałych wrażeń i dobrej rywalizacji. Imprezę rozpoczęto wspólnym tańcem do piosenki Jeruzalema.
Konkurencje sportowe rozegrano w dwóch blokach, z krótką przerwą aby można było odpocząć i wzmocnić się poczęstunkiem przed następnymi konkurencjami.
W przerwie odbyły się pokazy judo i technik samoobrony zaprezentowane przez pana Janusza Pawłowskiego - gościa i zawodnika oraz trenera w jednej osobie. Pan Janusz to 6-krotny mistrz Polski, 3-krotny brązowy medalista MŚ, 3-krotny brązowy medalista ME oraz 2-krotny medalista Igrzysk Olimpijskich w Moskwie i Seulu.
Szczególnie nasz klubowicz pan Jan był bardzo ucieszony i wzruszony tym spotkaniem. Jako kibic judo pamiętał te wydarzenia z relacji telewizyjnych. Na pamiątkę zrobił sobie zdjęcie ze sportowcem Januszem Pawłowskim.
Imprezę zakończyły gratulacje, prezenty i medale dla wszystkich drużyn. Jak powiedziała pani Jolanta Lipinska, jedna z organizatorek, jesteśmy tu wszyscy wygrani bo wyszliśmy z domu aby się spotkać i w miłej atmosferze sportowej spędzić czas.
Jako uczestnicy Kolbudy Senior Challange dziękujemy wszystkim organizatorom, sponsorom i innym uczestnikom tego wydarzenia za pomysł, przygotowanie oraz możliwość doświadczenia wspaniałych emocji. Wspomnienia z tego wydarzenia zostaną z nami na długo w pamięci.
Już od dziś szykujemy się do spotkania za rok.


separator

W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH


Zajęcia fizjoterapeutyczne ruszyły w naszym domu pełną parą. Członkowie Klubu Samopomocy oraz nowi mieszkańcy z chęcią wypróbowują urządzenia do ćwiczeń w nowej sali gimnastycznej. Ostatki ładnej pogody zachęcają do ruchu na świeżym powietrzu, więc nasza fizjoterapeutka pani Justyna ma pełne ręce roboty. Zapraszamy do galerii.


< >

separator

LETNIE ZAJĘCIA W OGRODZIE


Mieszkańcy DPS Polanki chętnie biorą udział w zajęciach aktywizujących i terapeutycznych na terenie naszego ogrodu. Ciepłe promienie słońca, śpiew ptaków oraz piękna zieleń tutejszych drzew sprzyjają tym spotkaniom.
Ostatnio gościliśmy w naszym gronie niezawodnego wolontariusza Jacka Mazura, który umilił czas naszym podopiecznym prowadząc edukację z zakresu ochrony środowiska oraz wspominając ciekawe wydarzenia ze swojej biografii.
Panie Jacku - dziękujemy serdecznie!


Letnie zajęcia w ogrodzie, sierpień 2021 r.Letnie zajęcia w ogrodzie, sierpień 2021 r.

Wszystkich chętnych zapraszamy do obejrzenia zdjęc umieszczonych w galerii.

separator
Narodowy spis Powszechny
separator
Nagroda Prezydanta Miasta Gdańska
separator

ZMIANY W OGRODZIE


12 czerwca 2021 r. w naszym ogrodzie gościliśmy uczestników, opiekunów i wolontariuszy Warsztatu Terapii Zajęciowej stowarzyszenia Aktywni na pomoc. Zostaliśmy przez nich obdarowani ceramicznymi budkami lęgowymi i karmnikami dla ptaków oraz domkami dla owadów. Te własnoręcznie wykonane prace przepięknie ozdobiły nasz ogród i wierzymy, że wkrótce staną się schronieniem dla skrzydlatych mieszkańców parku. Przy okazji rozmieszczania domków uczestnicy Warsztatu grillowali i cieszyli się pięknem otaczającej DPS przyrody. Bardzo dziękujemy za wspaniałe podarunki. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.


Zmiany w ogrodzie, 12.06.2021 r.


separator

CZERWIEC W KLUBIE SAMOPOMOCY


W czerwcu 2021 r. wznowił działalność Klub Samopomocy przy DPS Polanki. Po długiej przerwie klubowicze spotkali się ze sobą z radością i entuzjazmem, chętni do pracy i do zabawy. Korzystając z pięknej pogody najchętniej spędzali czas w ogrodzie na rozmowach, grach plenerowych i grillowaniu. Uroczyście świętowali imieniny Jana - solenizantów było dwóch. Korzystając z pięknej pogody spacerowali wspólnie po okolicznych parkach Oliwskim i Regana. Nie mogło też zabraknąć wyprawy na lody.
Zapraszamy na fotorelację.


< >

separator

FESTYN POWITANIE LATA


W piątek 2 lipca 2021 roku na terenie naszego domu ponownie zagościła skoczna muzyka, gdyż tego dnia odbył się festyn Powitanie Lata. Jego uczestnikami byli nasi mieszkańcy jak i tutejszy Klub Samopomocy. Zabawa okazała się przednia, mimo konieczności utrzymania dystansu, gdyż wszystkim już bardzo brakowało wspólnych pląsów oraz wzajemnych rozmów w kawiarnianej atmosferze. Po oficjalnym rozpoczęciu imprezy, nasi mieszkańcy mogli tańczyć i degustować różne smaki lata a muzyka prezentowana przez naszego wolontariusza Jacka Mazura porywała wszystkich do tańca. Radość i zabawa wypełniły Polanki po brzegi!


Festyn <q>Powitanie Lata</q>, 02.07.2021 r.Festyn <q>Powitanie Lata</q>, 02.07.2021 r.

Mamy nadzieję, że w niedługim czasie zorganizujemy kolejną zabawę a tymczasem serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.


separator

Termin realizacji 2021separator

WIZYTA PANI PREZYDENT W NASZYM DOMU


Pani Prezydent na Polankach, 16.06.2021 r.

16 czerwca 2021 roku odwiedziła nas Pani Prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz wraz z asystentem Michałem Wlazło oraz kierowniczką Urzędu Stanu Cywilnego Grażyną Gorczycą. Podczas kameralnego spotkania Pani Prezydent osobiście złożyła naszej 105-letniej jubilatce życzenia oraz wręczyła upominki ze wspaniałym tortem. Do życzeń dołączyła się pani Grażyna Gorczyca oraz przedstawiciel Rady Mieszkańców. Nasza jubilatka jak zwykle zadziwiała nas świetnym humorem oraz doskonałą formą. W bardzo serdecznej atmosferze, wraz z naszą Dyrektor Danutą Podogrodzką-Oleńko oglądnęliśmy prezentację o naszej mieszkance oraz nagrany wywiad, w którym p. Stanisława opowiadała o sobie i swoim życiu. Dziękujemy władzom miasta za pamięć, a na ręce naszej podopiecznej jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia.
Zapraszamy do fotorelacji.


separator

TERAPIA W OGRODZIE


Koniec maja pomimo dość niskich temperatur pozwolił naszym mieszkańcom na korzystanie z zajęć w naszym ogrodzie.. Po wielu miesiącach izolacji przebywanie na zewnątrz budynku jest dla naszych podopiecznych bardzo wskazane. Trzeba rozruszać zesztywniałe stawy i głęboką piersią nabrać świeżego powietrza - a więc do dzieła!


< >

separator

105 - LAT NASZEJ MIESZKANKI!


10 maja 2021 roku odbyła się w naszym domu niezwykła uroczystość - Stanisława Opalińska ukończyła 105 lat! Od 2012 roku jubilatka mieszka w naszym domu na Polankach. Jest naszą ulubioną i aktywną mieszkanką, chętnie korzysta z zajęć gimnastycznych oraz uczestniczy we wszystkich wydarzeniach organizowanych na terenie domu. Znana jest z dobrego humoru i optymizmu, a jej śmiech udziela się wszystkim przebywającym wokół niej osobom. Prezenty i życzenia płynące ze wszystkich stron utwierdzają nas w przekonaniu, jak lubianą i ważną jest dla nas mieszkanką. Pani Stanisławo - 200 - lat!


105 - lat naszej mieszkanki!, 08.06.2021 r.


separator
Katalizator Kariery

Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych, której fundatorem i założycielem jest Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych POPON, realizuje obecnie projekt Katalizator Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych, jako trwały proces zmian mechanizmu funkcjonowania poprzez kompleksowe wsparcie motywujące do działania również po zakończeniu projektu realizowany ze środków PFRON w ramach konkursu Szansa-Rozwój-Niezależność.

Projekt adresowany jest do niepełnosprawnych zamieszkujących województwo pomorskie.

Bliżej o projekcie:

Projekt adresowany jest do niepełnosprawnych, którzy:

  • są mieszkańcami jednego z 6 województw: Kujawsko-Pomorskiego, Mazowieckiego, Podkarpackiego, Pomorskiego, Śląskiego, Wielkopolskiego
  • posiadają orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
  • są osobami pozostającymi bez zatrudnienia;
  • nie są objęte takimi samymi działaniami aktywizacyjnymi w ramach innych zadań lub projektów finansowanych ze środków PFRON realizowanymi w tym samym czasie.

W ramach działań zaplanowanych w Projekcie wszystkie osoby niepełnosprawne otrzymają wsparcie: w postaci zaplanowania i wdrożenia indywidualnego planu działania (IPD).

Beneficjenci po opracowaniu IPD mogą liczyć na dodatkowe wsparcie w postaci:
  • bezpłatnych kursów i szkoleń zawodowych
  • staży zawodowych
  • wsparcia zatrudnienia i samo zatrudnienia

Zapewniamy wsparcie w postaci:
  • doradcy zawodowego, kreatora kariery, psychologa, prawnika, mentora i pośrednika pracy.

Projekt realizowany jest od 01 kwietnia 2021 r. do 31 marca 2022 r.

Wszystkie działania realizowane w ramach Projektu są bezpłatne dla beneficjenta.
Deklaracja zgłoszeniowa online: http://fazon.pl/ lub na adres kreator.gdansk@fazon.pl

Zapraszamy do kontaktu!
Fazon oddział Gdańsk tel. 509 227 434

Katalizator Kariery
separator

PODZIĘKOWANIA DLA SPONSORÓW I WOLONTARIUSZY


Podziękowania dla sponsorów i wolontrariuszy, 02.04.2021 r.

Stało się to już coroczną tradycją, że w okresie przedświątecznym spływa do naszego domu wiele dowodów sympatii. Cieszymy się, że tak wiele osób okazuje wielkie serce, dzieląc się swoją siła i radością. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, dzięki którym na twarzach naszych mieszkańców mogliśmy zobaczyć szczerą radość i wzruszenie.
Specjalne podziękowania ślemy p. Adeli Ziółkowskiej i harcerzom z Chorągwi Gdańskiej ZHP za słodki poczęstunek, p. Natalii Meszko z Regionalnego Centrum Wolontariatu w Gdańsku za piękne kolorowe prezenty, p. Alicji Jurasz za wspaniałe warzywa i owoce oraz Toyota Centrum za wielkanocne paczki. Dziękujemy Państwu, że jesteście z nami!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.


separator
Podziękowania za paczki
separator

ŚNIADANIE WIELKANOCNE


W środę 31 marca 2021 roku odbyło się w na Polankach uroczyste śniadanie wielkanocne. Przy zastawionych świątecznymi potrawami stołach spotkali się mieszkańcy i pracownicy Naszego Domu. Odwiedził nas również długo oczekiwany ksiądz Henryk. Pomimo obostrzeń sanitarnych, świateczna atmosfera udzieliła się obecnym na śniadaniu gościom - wszyscy cieszyli się ze wspólnego, wielkanocnego spotkania. Słowa podziękowania należą się również wolontariuszce Małgorzacie Słomińskiej za własnoręcznie przygotowane słodkie upominki. Zapraszamy do galerii zdjęciowej!


< >

separator
Zdrowych Pogodnych Świąt Wielkanocnych
separator

WIELKANOCNE PRZYGOTOWANIA


Wielkanocne przygotowania, 26.03.2021 r.Wielkanocne przygotowania, 26.03.2021 r.

Czas przedświątecznych przygotowań w pełni. Bierze w nich udział większość z mieszkańców naszego domu, wykonując na zajęciach terapeutycznych piękne ozdoby wielkanocne oraz przygotowując pomieszczenia - zapraszamy do fotorelacji.


separator

ROZWAŻNY POWRÓT DO NORMALNOŚCI


Pomimo obostrzeń covidowych staramy się, aby życie w naszym domu przebiegało w miarę normalnie. Dzięki szczepieniom mieszkańców i większości pracowników, rozpoczęliśmy spotkania w trochę większym gronie (oczywiście z zachowaniem reżimu sanitarnego). Muzykoterapia, biblioterapia czy różnorodne gry planszowe ponownie znalazły się w programie naszych zajęć. Dzięki temu seniorzy, którzy nie widzieli swoich sąsiadów z innych pięter przez wiele miesięcy, mogli w końcu się spotkać. Zapraszamy do galerii zdjęciowej!


Rozważny powrót do normalności, 25.03.2021 r.


separator

DOWODY SYMPATII I SOLIDARNOŚCI


ŻyczeniaŻyczenia

Po raz kolejny otrzymaliśmy liczne dowody sympatii i wsparcia, tym razem z Centrum Wolontariatu Caritas Archidiecezji w Gdańsku oraz z Przedszkola nr 35 przy ulicy Wałowej. Światowy Dzień Chorego oraz Walentynki sprawiły, że zostaliśmy dosłownie zasypani prześlicznymi kartkami często z dołączonymi słodyczami. Bardzo dziękujemy również za wirtualne wycieczki po Trójmieście i okolicach, przesłane nam przez Centrum Wolontariatu - na pewno spodobają się naszym mieszkańcom!

separator

ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA W NASZYM DOMU


22 stycznia z okazji Dni Babci i Dziadka dotarł do nas wspaniały tort od uczniów Szkoły Podstawowej nr 35 w Gdańsku-Oliwie. Jeszcze ważniejszą od tortu była osobista wizyta uczniów, którzy dzięki specjalnemu nagłośnieniu mogli złożyć wszystkim naszym mieszkańcom serdeczne życzenia. Udało się nam nawet wspólnie zaśpiewać 100-lat oraz wysłuchać koncertu harmonijkowego w wykonaniu naszego mieszkańca p. Marka.


Święto Babci i Dziadka, 22.01.2021 r.Święto Babci i Dziadka, 22.01.2021 r.

Nad całością czuwał jak zawsze niezastąpiony p. Jacek Mazur. Dziękujemy również cukierni Czernis za przepyszny tort - zapraszamy do fotorelacji!


separator

SZCZEPIMY SIĘ!


W środę 20 stycznia 2021 roku mieszkańcy naszego domu zostali zaszczepieni przeciwko COVID-19. Do osiągnięcia pełnej odporności potrzebne jest jeszcze jedno szczepienie. Czekamy na ten moment z niecierpliwością!

Szczepimy się
separator

PANI PREZYDENT NA POLANKACH


13 stycznia 2021 roku odwiedziła nas Pani Prezydent Aleksandra Dulkiewicz w towarzystwie dyrektora Wydziału Rozwoju Społecznego Grzegorza Szczuki oraz asystenta Michała Wlazło. Świeżo wyremontowane pomieszczenia zrobiły na gościach duże wrażenie. Podczas kameralnego spotkania Pani Dulkiewicz była zainteresowana zbliżającymi się wydarzeniami - terminami szczepień covidowych naszych pracowników oraz mieszkańców, czy oficjalnym zakończeniem odbiorów świeżo zmodernizowanego skrzydła budynku. Zapraszamy do galerii zdjęciowej!


Pani Prezydent na Polankach, 13.01.2021 r.


separator
Życzenia
separator

Dom Pomocy Społecznej Polanki w Gdańsku-Oliwie
ul. Polanki 121, 80-308 Gdansk
tel./fax (0048) 58 552 19 52, tel. (0048) 58 552 33 32, mail: sekretariat@dpspolanki.pl

Licznik odwiedzin 01399660